Jiří Kolář - Chodec

Serigrafie 16/50, 26x11 cm. Signováno vpravo dole J. Kolář 70. Rám, pasparta, plexisklo.

Stav: Papír mimo tiskovou plochu mírně poškozen.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1914 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč

89634. Chodec
Dražba ukončena:22.02.2023 21:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč