Jiří Kolář - Fotbalisté

Ofset, 95x60 cm. 120/150. Signováno vpravo dole J. Kolář 81. Volný list (plakát).

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1914 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč

44500. Fotbalisté
Dražba ukončena:13.05.2020 21:25:45
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč