Jiří Kolář - Habu de Terre

Litografie, 63x38 cm. Signováno tužkou vpravo dole J. Kolář 86. Rám, plexisklo.

Nejdelší strana: 95 cm

o autorovi: 1914 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč

doporučujeme
152534. Habu de Terre
Zbývá:0 dnů, 15 hodin
Konec dražby:29.01.2026 20:13:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 200 Kč