Jiří Kolář - Hommage a Picasso I, II

Litografie, 23x63 a 63x24 cm, signováno vpravo dole J. Kolář 72, volné listy.

o autorovi: 1914 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč

11113. Hommage a Picasso I, II
Dražba ukončena:14.06.2017 19:48:25
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 200 Kč