Jiří Kolář - Katalog Jiřího Koláře + barevná litografie

Litografie 110/156, 28x27 cm. Signováno vpravo dole J. Kol. 80. volný list.

o autorovi: 1914 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč

26634. Katalog Jiřího Koláře + barevná litografie
Dražba ukončena:17.01.2019 19:55:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč