Jiří Kolář

12248. Motýli

popis: Koláž - ofset, 31x25 cm, nesignováno, vzadu autorský štítek J. Kolář, olištováno, plexisklo.

Pozn.: Adjustace mírně poškozena.

dražba ukončena: 20. 9. 2017 19:02:26

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 13 000 Kč