Jiří Kolář

12248. Motýli

popis: Koláž - ofset, 31x25 cm, nesignováno, vzadu autorský štítek J. Kolář, olištováno, plexisklo.

Pozn.: Adjustace mírně poškozena.

zbývá: 56 dnů, 23 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 18:40:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč

1 100 Kč 24. 7. 2017 12:46:36 849
1 000 Kč 2. 7. 2017 15:45:22 659