Jiří Kolář - Motýli

Barevná litografie, 78x67 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

o autorovi: 1914 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč

21724. Motýli
Dražba ukončena:19.09.2018 18:51:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč