Jiří Kolář - Soubor 3 grafických listů

Barevné litografie, 46x56cm, 46x60cm, 63x38 cm. 72/75, 68/75, 50/75. Signováno vpravo dole J.Kolář 86. Volné listy.

o autorovi: 1914 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč

44393. Soubor 3 grafických listů
Dražba ukončena:13.05.2020 19:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč