Jiří Kolář - Spanilá ňadra

Nejdelší strana: 54 cm

Ofset - Koláž, 41x31 cm. Nesignováno. Rámováno.

o autorovi: 1914 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč

152643. Spanilá ňadra
Zbývá:0 dnů, 16 hodin
Konec dražby:29.01.2026 22:02:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 28.01.2026 17:36:57 1865
3 000 Kč 29.12.2025 21:30:16 18019