Jiří Kolář - Zřícenina

Kresba. 30x41 cm. Signováno vlevo dole Kolář 67. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč

302324. Zřícenina
Dražba ukončena:24.11.2019 20:14:10
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 100 Kč