Olej na sololitu, 58x44 cm. Signováno vlevo dole Kreissl 78. R8m.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1950
Absolvent Výtvarné školy Václava Hollara v Praze. Pracoval jako propagační pracovník a poté se stal učitelem na Základní umělecké škole Václava Talicha v Berouně.