Jiří Kubíček - Dívčí kameny I

Kombinovaná technika, 42x42 cm. Signováno dole uprostřed Jiří Kubíček 79. Rám.

Pozn.: Současný majitel zakoupil dílo z umělecké pozůstalosti Jiřího Kubíčka.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1930. Malíř, grafik. Studoval na VŠUP u prof. Muziky. Věnoval se lavírované kresbě a v 70. letech malbě emailem na plátno. Navrhoval také obaly na gramodesky s klasickou hudbou. Později se inspiroval prvky lidového umění, převedené do barevné litografie s lineární strukturou a dekorativní stylizací.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

21247. Dívčí kameny I
Dražba ukončena:27.06.2018 20:56:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč