Jiří Kubíček - Konvolut 2 prací - Zátiší na stole, Paňák

Litografie, linoryt, 51x37 cm a 37x37 cm. Obě signovány Jiří Kubíček. 1x rám, sklo, 1x rám, pasparta, sklo.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1930. Malíř, grafik. Studoval na VŠUP u prof. Muziky. Věnoval se lavírované kresbě a v 70. letech malbě emailem na plátno. Navrhoval také obaly na gramodesky s klasickou hudbou. Později se inspiroval prvky lidového umění, převedené do barevné litografie s lineární strukturou a dekorativní stylizací.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

55423. Konvolut 2 prací - Zátiší na stole, Paňák
Dražba ukončena:14.01.2021 20:56:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč