Jiří Kubíček - Mříž s dvěma rybkami

Email na plátně, 120x90 cm. Signováno vpravo dole Jiří Kubíček 95. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1930. Malíř, grafik. Studoval na VŠUP u prof. Muziky. Věnoval se lavírované kresbě a v 70. letech malbě emailem na plátno. Navrhoval také obaly na gramodesky s klasickou hudbou. Později se inspiroval prvky lidového umění, převedené do barevné litografie s lineární strukturou a dekorativní stylizací.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

28818. Mříž s dvěma rybkami
Dražba ukončena:27.02.2019 19:51:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč