Jiří Kubíček - Pohádková krajina

Litografie, 37x37 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jiří Kubíček 1977. Číslováno 21/100. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1930. Malíř, grafik. Studoval na VŠUP u prof. Muziky. Věnoval se lavírované kresbě a v 70. letech malbě emailem na plátno. Navrhoval také obaly na gramodesky s klasickou hudbou. Později se inspiroval prvky lidového umění, převedené do barevné litografie s lineární strukturou a dekorativní stylizací.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

64625. Pohádková krajina
Dražba ukončena:14.10.2021 22:56:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč