Jiří Lír - Vedlejší role

Olej na sololit, 67x46 cm. Signováno vpravo dole Jiří Lír. Rám.

Pozn.: Malba poškozena.

o autorovi: 1923-1995
Narodil se v Pelhřimově. Jeho otec byl malíř a malování měl Jiří Lír jako celoživotní koníček. Jeho hlavním povoláním bylo herectví. Ztvárnil okolo 180 rolí. Byl spoluzakladatelem Divadla satiry.

22437. Vedlejší role
Dražba ukončena:26.09.2018 20:52:51
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:8 500 Kč