Jiří Mandel - Horská bystřina

Olej na plátně, 136x100 cm. Signováno vpravo dole Mandel 33. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886-1971

34167. Horská bystřina
Dražba ukončena:27.06.2019 22:24:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč