Jiří Mandel - Horská krajina v zimě

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole J. Mandel. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886-1971

307808. Horská krajina v zimě
Dražba ukončena:08.03.2021 20:23:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč