Jiří Mandel - U břehu řeky

Olej na plátně, 51x71 cm. Signováno vpravo dole J. Mandel. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886-1971

68566. U břehu řeky
Dražba ukončena:07.11.2021 20:54:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč