Jiří Mandel - Z Orlických hor

Kombinovaná technika, 33x45 cm. Signováno vpravo dole Mandel. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1886-1971

28789. Z Orlických hor
Dražba ukončena:27.02.2019 19:00:24
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 600 Kč