Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Olej na sololitu, signováno autorsky vlevo dole, 97 x 70 cm, rámováno ve francouzském uměleckém galerijním rámu se zeleno okrovou patinací. Dílo ovlivněno francouzským expresionismem umělec bravurně vytvořil v zásadách vertikální osy s jasnou koncepcí propracovaného barevného pozadí sestaveného ze světelného spektra mistrovsky do sebe zapadajících tónů tvořících dokonalou kulisu nadstandardně vypracované galerijní bohaté kytice posla pozdního léta – slunečnice doplněné ovocem vytvářející pyramidální osu základního rozvržení tohoto mimořádného expresivního díla na trhu s uměním se v obdobné kvalitě již nevyskytujícího! Dílo původně pochází z vynikající umělecké sbírky českých krajanů žijících v New Yorku. Významná a neopakovatelná nabídka vynikajícího expresivního galerijního díla! Rare!
o autorovi: (* 3. 6. 1949 v Praze) studoval na George Brown College a na Ontario College of Art v Torontu (hl. městě provincie Ontario v Kanadě), kde žil od r. 1968. Nyní působí v Praze a v New Yorku.