Jiří Mědílek - Krajina II.

Olej na kartonu, 15x23 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1954
Vyučil se litografem v Červeném Kostelci, pracoval jako výtvarník, od r. 1986 ve svobodném povolání. Zprvu maloval a kreslil krajiny, později přešel k nefigurativním kresbám a malbám. Zabývá se grafikou, často na biblická témata. Věnuje se rovněž knižní grafice a sochařství. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách UPM v Praze a v dalších českých sbírkách, také v cizině (Toronto, New York).

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč

81145. Krajina II.
Dražba ukončena:27.07.2022 21:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč