Jiří Načeradský - Mužský dvojakt

Kombinovaná technika, 21x29 cm. Signováno vpravo dole tužkou Načeradský 92. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1939 - 2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

49308. Mužský dvojakt
Dražba ukončena:01.10.2020 19:26:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč