Jiří Načeradský - Postavy

Kombinovaná technika, 50x65 cm. Signováno vpravo uprostřed Načeradský 2004. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1939 - 2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

47226. Postavy
Dražba ukončena:29.07.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč