Jiří Načeradský

47226. Postavy

popis: Kombinovaná technika, 50x65 cm. Signováno vpravo uprostřed Načeradský 2004. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1939 - 2014
Narodil se v Sedlci. Vystudoval pražskou AVU u prof. Rady. Pobýval v Paříži. Po r. 1989 působil jako pedagog. Významný představitel českého moderního malířství. Věnoval se malbě a grafice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

zbývá: 25 dnů, 6 hodin

konec dražby: 29.07.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 400 Kč