Jiří Načeradský - Sedící akt

Akvarel, 20x20 cm. Signováno vzadu Načeradský. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1939 - 2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

36878. Sedící akt
Dražba ukončena:31.10.2019 22:43:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 000 Kč