Jiří Načeradský - Silueta muže

Kombinovaná technika, 32x24 cm. Signováno vpravo i vlevo dole Načeradský. Datováno 92. Rám, sklo.

o autorovi: 1939 - 2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

44004. Silueta muže
Dražba ukončena:30.04.2020 21:56:11
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč