Jiří Načeradský - Tři vilné velmi zvlčilé víly

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno dole uprostřed Načeradský 2008. Rámováno.

Nejdelší strana: 102 cm

o autorovi: 1939 - 2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

vydraženo top
119877. Tři vilné velmi zvlčilé víly
Dražba ukončena:01.08.2024 22:06:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:85 000 Kč