Jiří Načeradský - Venuše sienská

Olej na plátně, 30x42 cm. Signováno vpravo dole Načeradský. Olištování.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1939 - 2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

152653. Venuše sienská
Zbývá:0 dnů, 16 hodin
Konec dražby:29.01.2026 22:12:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:27 000 Kč