Jiří Novák - Houdek - Domky u potoka

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 65x104 cm, signováno vpravo dole Novák - Houdek, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1934-1992

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

15808. Domky u potoka
Dražba ukončena:25.01.2018 21:43:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč