Jiří Novák - Houdek - Krajina od Petrovce

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 76x122 cm. Signováno vpravo dole J. Novák - Houdek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1934-1992

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

303746. Krajina od Petrovce
Dražba ukončena:23.02.2020 20:08:43
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:4 000 Kč