Jiří Novák - Houdek - Ovocné zátiší

Olej na sololitu, 21x50 cm. Signováno vpravo dole Jiří Novák 1968. Rámováno.

o autorovi: 1934-1992

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

65435. Ovocné zátiší
Dražba ukončena:19.09.2021 20:37:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 19.09.2021 20:32:15 7265