Jiří Novosad

686. Sněhurka

popis: Litografie, 53x40 cm, číslováno 17/55, rám, pasparta, zaskleno, signováno vpravo dole a datováno 1989.

dražba ukončena: 26.11.2013 0:53:01

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 26.11.2013 0:53:01 210