Jiří Peca - Karlův most

Olej na plátně, 85x128, signováno vlevo nahoře Jiří Peca 96, rám.

1952, Sirákovice u Čáslavi
Žák AVU (1969-1976; prof. Jiroudek). Čerpá z přirodních i civilistních motivů. Maluje obrazy z Břevnova, městské periferie a také zahrady, vinice a změny ročních období. Věnoval se také portrétní tvorbě.

3458. Karlův most
Dražba ukončena:26.11.2015 22:01:35
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč