Jiří Peca - Postava

Kombinovaná technika, 30x22 cm. Signováno dole uprostřed J. Peca 65. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1952

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

78763. Postava
Dražba ukončena:05.06.2022 20:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč