Olej na plátně, 60x40 cm. Signováno vpravo dole Peřina. Rámováno.
Nejdelší strana: 74 cm
o autorovi: 1945
Malíř. Studoval soukromě u malířů Karla Wagnera a Jaroslava Sodomky. Žije a pracuje na Vysočině, patří k vysočinským krajinářům, zachycuje tamní vesničky i přírodu. Vytváří také zátiší.