Jiří Peřina - Kytice ve váze

Olej na plátně, 50x30 cm. Signováno vpravo dole Peřina. Rámováno.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1945
Malíř. Studoval soukromě u malířů Karla Wagnera a Jaroslava Sodomky. Žije a pracuje na Vysočině, patří k vysočinským krajinářům, zachycuje tamní vesničky i přírodu. Vytváří také zátiší.

154395. Kytice ve váze
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč