Jiří Petr - Před listo-padem

Olej na sololitu, 50x40 cm. Signováno vpravo dole JP 2025. Nerámováno.

o autorovi: 1980

153430. Před listo-padem
Zbývá:8 dnů, 18 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč