Jiří Procházka

304229. Břemeno

popis: Olej na plátně, 62x74 cm. Signováno vlevo dole Jiří Procházka 42. Olištováno.

pozn.: Malba poškozena.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

dražba ukončena: 31.03.2020 20:05:56

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 2 600 Kč