Jiří Prokop - Divadlo života

Nejdelší strana: 120 cm

Akryl na plátně, 120x90 cm. Signováno vlevo dole Prokop. Nerámováno.

vydraženo velký formát doporučujeme
114684. Divadlo života
Dražba ukončena:21.04.2024 20:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč