Jiří Prokop - Masaryk

Akryl na plátně, 80x60 cm. Monogramováno vpravo dole J. P. 21. Nerámováno.

Stav: Bez poškození.

Nejdelší strana: 80 cm

76081. Masaryk
Dražba ukončena:28.04.2022 22:57:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč