Jiří Prokop - Petr Pavel

Akryl na plátně, 120x90 cm. Signováno vpravo dole Prokop. Nerámováno.

Nejdelší strana: 120 cm

105319. Petr Pavel
Dražba ukončena:16.11.2023 20:55:22
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč