Jiří Prokop - Slunečná koupel v Hradci Králové

Akryl na plátně, 110x110 cm. Signováno vpravo dole Prokop. Nerámováno.

Nejdelší strana: 110 cm

105314. Slunečná koupel v Hradci Králové
Dražba ukončena:16.11.2023 20:34:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč