Akryl na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Jiří Rameš 2011. Nerámováno.
o autorovi: 1954 V malířství je samoukem. Ve své tvorbě se věnuje tématice motorismu a cyklistiky. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč.