Olej na plátně, 65x75 cm. Signováno vpravo dole Jiří Rejžek. Rámováno.
Stav: Rám poškozen.
o autorovi: 1914-1986
Narodil se ve Strakonicích. Studoval kreslení na ČVUT u profesorů Boudy, Blažíčka a Lidického a soukromě u profesorů Polívky, Nowaka a Boháče. Později sám pedagogicky působil. Ve své volné tvorbě se zabýval malbou, grafikou, plastikami a také knižními ilustracemi.