Jiří Salajka

307334. Kněžepolský les

popis: Olej na plátně, 70x66 cm. Signováno vpravo dole Salajka 1. Nerámováno.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

dražba ukončena: 17.01.2021 20:18:31

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 11 000 Kč