Jiří Ščerbakov - Dvorní dáma s hráběmi

Olej na plátně, 40x35 cm. Signováno vlevo dole Joff 91. Olištováno.

o autorovi: 1925 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

69849. Dvorní dáma s hráběmi
Dražba ukončena:15.12.2021 20:09:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč