Jiří Ščerbakov - Kavalír s perem

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vlevo dole Šč 77. Rámováno.

o autorovi: 1925 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

53026. Kavalír s perem
Dražba ukončena:26.11.2020 21:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč