Jiří Ščerbakov

53026. Kavalír s perem

popis: Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vlevo dole Šč 77. Rámováno.

o autorovi: 1925 - 2007
Narodil se v Hradce Králové. Studoval v Praze UMPRUM u prof. Filly a Nováka. Ve své tvorbě se věnoval malbě, grafice a plakátům. Inspiraci čerpal na svých četných cestách, v historii i literatuře.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč.

dražba ukončena: 26.11.2020 21:15:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 4 700 Kč