Jiří Ščerbakov - Loď v přístavu

Nejdelší strana: 72 cm

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Joff 06. Olištováno.

o autorovi: 1925 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

108163. Loď v přístavu
Dražba ukončena:27.12.2023 22:51:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč