Jiří Ščerbakov - Nečekaná událost

Nejdelší strana: 92 cm

Olej na plátně, 70x90 cm. Signováno vlevo dole Joff 99. Olištováno.

o autorovi: 1925 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

113006. Nečekaná událost
Dražba ukončena:28.03.2024 22:04:23
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč