Jiří Ščerbakov - Ovoce a výhled na moře

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Joff 05. Olištováno.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1925 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

108021. Ovoce a výhled na moře
Dražba ukončena:27.12.2023 21:40:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč